Onderwerp: Zo'n taart waarvan je denkt...
...laat maar....
Zucht.
Dit is nou
Je bent niet ingelogd. Inloggen of registreren.
DeLeuksteTaarten.nl Forum » Bruids- en Stapeltaarten » Zo'n taart waarvan je denkt...
Pagina's 1
Log eerst in inloggen or registreren om te reageren
...laat maar....
Zucht.
Dit is nou
ehm.......wat is er dan precies mis mee??? Ik vind hem leuk!
Ik vind de kleurencombinatie ontzettend leuk En zie niet helemaal wat er mis mee is, maar zal eens in het andere topic kijken!
Jaah... echt vre-se-lijk!!! (dat schijnt te zijn wat je wilt horen... nu komt wat ik echt denk)
Wat een leukerd! Mooi met die naam in de bloem, en die sterretjes op de rand vind ik ook al zo vrolijk staan. Mooie kleurencombi ook!
*)
Jaah... echt vre-se-lijk!!! (dat schijnt te zijn wat je wilt horen... nu komt wat ik echt denk)
Wat een leukerd! Mooi met die naam in de bloem, en die sterretjes op de rand vind ik ook al zo vrolijk staan. Mooie kleurencombi ook!
*)
Om 't makkelijker te maken mijn ergernis te delen:
Misschien mopper ik ook wel zo omdat ik een totaal ander plaatje op papier had staan en de taart gewoon NIET aan mij verwachtingen heeft voldaan
(maar bedankt voor je compliment, de kleur ben ik ook tevreden mee, hahaha!)
Hij is een beetje scheef??
Hobbeltjes??
Ik zie t niet echt njah scheef wel een beetje
Maar ik vind dat je overdrijft:P
Maar ik vind mijn eigen taarten eigenlijk ook nooit mooi
En vervolgens krijg ik van veel mensen te horen dat ze wel erg leuk zijn!!
Gewoon proberen minder kritisch te zijn
En komt waars idd omdat je wat anders in je gedachten had
Heb ik ook vaak!!
Haha, ook ik vind hem leuk!
Met deze kleurencombi kun je eigenlijk al niet meer mis!
Haha, ook ik vind hem leuk!
Met deze kleurencombi kun je eigenlijk al niet meer mis!
Daar sluit ik me totaal bij aan!
ik vind hem ook super leuk
Nou, toch erg leuk om te lezen dat jullie 'm w
Ha ha ik denk dat er aardig wat mensen jaloers zijn op je DIPtaart, leuke kleuren en ik vind hem wel leuk.
Maar goed we vinden ons zelf ook op foto's niet altijd even geweldig (lees: eigenlijk nooit) en dat vinden anderen dan ook weer leuk, misschien is dat met de taarten ook wel zo!!!!
tis idd een leuk dip taartje , maar kan me je ergenis wel voorstellen, ik kan ook helemaal balen bij zoiets...gewoon omdat je t beste uit jezelf wil halen, en voor anderen een prachtige taart wilt maken. En ja dan vallen deuken en wat scheef je ontzettend tegen. En als t dan totaal niet is wat je wilde....dan is t niet leuk
Vind de kleurcombi en t ontwerp aan de taart wel ontzettend leuk, en al met al een zeer geslaagd taartje
ik vind 'm ook erg leuk en sla 'm gewoon op voor latere inspiratie. ik zou misschien een ander onderplaatje gekozen hebben, maar ja soms heb je niet iets beters voorhanden. Waar ik wel heel benieuwd naar ben is hoe de taart had moeten worden, kun je je tekening ook posten?
Ik ga maar eens op zoek naar je wel gelukte taarten, want als deze onder mislukt valt wil ik wel eens zien hoe mooi je andere taarten zijn.
Het is een prima taartje! Vind 'm leuk..
Wat ik misschien gedaan had (en geen idee of hij er leuker door geworden zou zijn..) Ik had de sterretjes weggelaten en beperkt tot bloemen en rondjes, en om de onderste taart een lime randje zoals je dat ook op de bovenste taart hebt gedaan.
Ellen
Ziet er hartstikke gezellig uit, en acht ja, klein beetje scheef, nou?
Pagina's 1
Log eerst in inloggen or registreren om te reageren
DeLeuksteTaarten.nl Forum » Bruids- en Stapeltaarten » Zo'n taart waarvan je denkt...
Powered by PunBB, supported by Informer Technologies, Inc.