1

Onderwerp: Gek van Paars

Hallo allemaal het is al wel weer een tijdje geleden dat ik wat gepost heb,maar ik ben er ongeveer een half jaartje tussenuit geweest wegens ziekte.
Ben gelukkig weer goed hersteld en het taarten bakken kan weer beginnen.
De eerste taart die ik weer gemaakt hebt is voor mijn dochtertje zij werd namelijk op 09-09-09 ook nog eens 9 jaar.
Had hier ooit een schitterende bruidstaart voor bij zien komen en die heb ik opgeslagen en ik dacht  die maak ik voor mijn dochtertje in het paars.
Bedankt voor het lenen.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-WAKCYUJH-D.jpg

Natuurlijk heb ik af en toe even gespiekt op het forum,en ik moet zeggen ik heb heel veel schitterende taarten voorbij zien komen.mijn complimenten aan jullie.

Bedankt voor het kijken.

Groetjes Mirna

2

Re: Gek van Paars

Mooi!!

*)

If there's no chocolate in heaven, I'm not going!!!
Trots op mijn nieuwe website! Taartenfreak.nl

3

Re: Gek van Paars

Oooooooooooooooo, meid, wat een prachtige taart !!! Jouw dochter vond hem toch zeker ook schitterend, of is zij zulke prachtige taarten al gewend?

Groetjes, Conny

Re: Gek van Paars

Super mooie taart zeg..

Lieve groetjes Yvonne

5

Re: Gek van Paars

Superstapel! En nog gefeliciteerd met je dochter.

Groetjes Elise

6

Re: Gek van Paars

Leuk gemaakt!

7

Re: Gek van Paars

Je dochter zal wel heel blij zijn met deze mooie stapel.

8

Re: Gek van Paars

Heel gaaf, wat zal je dochter gestraald hebben!

Groetjes, Lara. Mijn taarten album
"I wud, therefore I exist"