1

Onderwerp: na invriezen nog versieren?

Hallo dames,

Ik heb een opdracht taartje, het is een geboorte taart. Kan ik hem nu vast vullen en helemaal bekleden en dan in de vriezer. En als ik de taart afheb kan ik hem gewoon in een kartonnen doos in de vriezer zetten met een zak eromheen? En als het kindje geboren is dan pas mag hij eruit, maar dan moet pas de naam erop. Is het dan nog net zo makkelijk om de naam op de marsepein te plakken?

2

Re: na invriezen nog versieren?

gaat prima, en je weet zeker dat de kleuren niet doorlopen. Heb het afgelopen week gedaan, en werkte super. Wel de volgende tip, haal 24 uur van tevoren de taart uit de vriezer en zet deze op kartonnetje in de koelkast, het kartonnetje neemt dan het vocht op en ga je de taart versieren, haal je deze 2 uur voordat je ermee aan de slag gaat uit de koelkast, zo kan die op adem komen en ben je alle condens kwijt,

bij mij ging het goed. En niet aankomen metje vingers!!! Anders krijg je vlekken.

Ik heb het wel eerst op een proeftaartje gedaan, had nog een stukje kapsel liggen voordat ik het met de echte taart deed. Misschien ook een tip!!

Overwin woede met liefde, overwin het kwade met het goede. (boehda)         www.taartenomopteeten.mijnalbums.nl

3

Re: na invriezen nog versieren?

Ja hoor, door tijdgebrek ligt er nu hier ook 1 half gedecoreerd in de vriezer.