1

Onderwerp: Sluier voor de badeendbruid!

Voor vrienden die binnenkort gaan trouwen mag ik een taartje maken. Nu hebben ze van hun ouders  die trouwende badeendjes gehad en vonden ze het leuk om die op de taart te hebben. Nu heb ik het vrouwtje al wel geboetseerd, maar ik vind het leuk om alles eetbaar te hebben. Hoe maak ik dus een sluiertje?

Hopelijk heeft iemand een goed idee.

Liefs Sannie
Droom niet alleen van grootse dingen, maak ze waar!

2

Re: Sluier voor de badeendbruid!

witte fondant en dan draperen denk ik. misschien daarna nog wat glitter eroverheen poederen.

succes.

www.frummelke.tk persoonlijke slinger, kaarten en meer.

3

Re: Sluier voor de badeendbruid!

Er was laatst een onderwerp over een hemeltje boven een babybed. Daar werd het advies gegeven om flowerpaste h

Official Wilton Method Instructor.Kijk voor al je bakingrediënten, taartdecoratie-materialen en voor leuke workshops op www.debakwinkel.nl

4

Re: Sluier voor de badeendbruid!

kijk even in de showoff bij het bruidje van kwebbeltje die heeft de bruid ook iets in het haar gefreubeld. hartstikke leuk!.
succes!

mijn taartjes kun je bekijken op: https://www.facebook.com/sjakkiestaarten
Ik ben in vorm! (Rond is een vorm, nietwaar?)

5

Re: Sluier voor de badeendbruid!

Ik zou het ook met paste doen...dat kunje dun uitrollen en mooi draperen en daarna een beetje sparkles erover...voila!!
Succes.

mijn nieuwe website is in de lucht...neem een kijkje op www.personaltouch-cakes.com

Re: Sluier voor de badeendbruid!

Als je je echt uit wilt leven zou je de sluier met icing kunnen spuiten!