Onderwerp: m'n eerste taart! :(
Hoi allemaal,
Vandaag was het dan zover, ik heb mijn eerste taart gemaakt. Heel enthousiast ging ik aan de slag. Ik heb een biscuit mix gemaakt, aardbei/botercreme vulling en mmf als bekleding. De botercreme en de vulling was aardig, maar... als de cake niet lukt, dan is de hele taart 3x niks!
Ik heb de oven voorverwarmd op 140 graden, en heb toen om de 15 minuten de oven wat hoger gezet tot ik op 180 graden kwam. Bij elkaar zat hij +- 45 min in de oven.
Omdat ik wat in de knoei zat met de mmf (plakken etc) vergat ik de tijd en toen mijn oven ging piepen (wekker) was ik te laat. Mijn cake was wat aangebrand en hij was aan 1 kant totaal ingezakt. Balen!
Ik dacht even om de cake weg te gooien, maar heb hem toch maar afgemaakt. Kreeg complimenten van m'n vriend dat hij er leuk uitzag, maar lekker was hij niet en dan met name de cake
Ach, ik ga het van de week nog eens proberen en dan zal ik wel de oven goed in de gaten houden. Als jullie nog tips hebben voor mijn tweede taart, heel graag!