26

Re: Kersen bloesem topsy turvy

De maten zijn 25, 20, 15 en 10 cm. Hij was bedoeld voor 40 mensen, maar ik kreeg te horen dat ze meer dan genoeg over hadden.

27

Re: Kersen bloesem topsy turvy

Sahirah schreef:

Wat een mooie taart, de bloesem is geweldig. Alleen het bruidspaar......

Ik zie dat je 2 drums hebt gebruikt, hoe heb je ze aan elkaar gemaakt? En de lagen cake lijken net of ze helemaal in de onderste laag zijn verwerkt, heel apart en mooi afgewerkt. Hoe heb je dat gedaan?

Sorry voor de late reactie  :O

De drums heb ik aan elkaar vastgemaakt met dubbelzijdig hobbytape, die ik ook gebruik om het lint op de drums vast te maken.

De taart is een topsy turvy, de how to kun je hier vinden: https://www.youtube.com/watch?v=xHY_F53ClJ8. Ik heb 'm alleen niet ook taps naar beneden gesneden, anders wordt het meer een wonky en at vind ik persoonlijk niet mooi. Ik heb het "gat" in het midden van elke taartlaag inderdaad iets verdiept, zodat de taart die erop kwam erin komt te liggen. De bovenste taart heb ik bewust recht gelaten.

28

Re: Kersen bloesem topsy turvy

Wat een beauty...

Als het niet gaat zoals het moet, moet het maar zoals het gaat
www.facebook.com/cakebym