1

Onderwerp: Thomas koekjes

Dankzij de koekjes wedstrijd van kwebbeltje heb ik het aangedurft om trein thomas koekjes voor traktatie op de psz te maken. Maar pfff wat een werk. Ik had ook geen uitsteker dus alles is uitgesneden. Alleen het decoreren al kostte een kwartier per koekje en dat 17 maal. Respect voor dames die vaker koekjes maken.
Zoonlief was wel heel erg blij met zijn tractatie. Bij ons trakteren de kinderen altijd de laatste kwartier en hij schijnt de hele ochtend te hebben verteld dat mama trein thomas koekjes heeft gebakken.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-XFLRJQ8B-D.jpg

http://www.mijnalbum.nl/Foto-38JU7QOT-D.jpg

En nog even de koekjes die ik had ingestuurd voor brennies christmas cookies.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-CWX6V8EQ-D.jpg

http://www.mijnalbum.nl/Foto-UTQOZOFF-D.jpg

Groetjes Gülendem

2

Re: Thomas koekjes

Ik vind ze hartstikke leuk geworden! Heb zelf 1 keer halloween koekjes voor m´n zoon z´n klas gemaakt en wat je zegt, je bent zo 10 minuten tot een kwartier per koekje bezig om ze mooi te krijgen. Daarom voor mij ook geen versierde koekjes meer :)

Vind je kerst"ballen" ook erg leuk geworden.

LG

Droom niet over het leven, leef je droom!
Petra

3

Re: Thomas koekjes

Wat een werk, respect. Erg leuk!!!

Ik ben niet chaotisch, ik orden gewoon anders!

4

Re: Thomas koekjes

Alles uitgesneden met de hand?Wauw, da's zeker een boel werk!! Maar het resultaat is dan ook wel erg leuk :thumb:

Maar het zal wel iets van suiker zijn - Bløf
Happy Baking, webwinkel en winkel in Den Haag

5

Re: Thomas koekjes

ze zijn super leuk en je kerst koekjes zijn geweldig!!

6

Re: Thomas koekjes

Het is een super mooi resultaat maar wat een werk inderdaad! Gelukkig helemaal in de smaak gevallen!

7

Re: Thomas koekjes

Alles behalve de grijze rondje en ronde koekje voor gezicht. Gezicht ben ik ook niet helemaal tevreden mee maar had geen tijd meer om hem mooier te krijgen.

Groetjes Gülendem