1

Onderwerp: vraagje over houdbaarheid mixen

Hallo,

Ik heb even een vraagje over de kant en klare mixen.
Is de houdbaarheid die er op staat ook echt een indicatie van daarna niet meer gebruiken of net als bij bijvoorbeeld chocolade tot hier kunnen we het garanderen, maar is daarna ook nog te gebruiken?

Alvast bedankt voor het meedenken.

2

Re: vraagje over houdbaarheid mixen

ik vind een mix is droog, dus dan kan je het nog wel na die datum gebruiken, maar dan wel voor jezelf.

3

Re: vraagje over houdbaarheid mixen

idd. een mix is een droge stof, en zolang je hem goed droog hebt bewaard is er na de THT datum echt nog niet direct iets mis mee.

4

Re: vraagje over houdbaarheid mixen

bakken voor jezelf zou ik er geen probleem mee hebben als het over datum is maar voor andere zou ik geen mix over datum gebruiken
ik zou het risico niet nemen

Re: vraagje over houdbaarheid mixen

Bedankt voor jullie meningen. Ik had zelf ook bedacht dat ik het voor een ander niet zou gebruiken. maar had nog een 200 gram cc mix staan en vroeg me af of ik die nog kon gebruiken voor onszelf. hij is nog geen maand over de datum.

6

Re: vraagje over houdbaarheid mixen

o dan zou ik hem gewoon gebruiken

Re: vraagje over houdbaarheid mixen

Heb gisteren de cc's gemaakt en zie / proef geen verschil.
Ik zal het nooit doen voor een bestelling maar voor onszelf is het dus goed te doen.