1

Onderwerp: red velvet van funcakes

Hallo!

Voor de kerst wil ik een sweet table maken.
Ik wil de redvelvet cakes van funcakes gebruiken om daar petit fourtjes van te maken.

Heeft iemand al ervaring met de red velvet mix?

En ik was benieuwd waarmee ik hem het beste kan vullen. Qua smaken combi!

groetjes
Brenda

2

Re: red velvet van funcakes

anyone??

Re: red velvet van funcakes

:think: sommige mensen slapen 's nachts....

Ik heb geen ervaring met deze mix. Verder is hij ook vrij nieuw, dus denk dat niet veel mensen die al geprobeerd hebben

Ben benieuwd naar de ervaringen

I never met a calorie I didn't like....

4

Re: red velvet van funcakes

Geen ervaring met de mix, maar voor vulling kom je voor een red velvet al snel uit op creamcheese-vulling. Tenminste, dat vind ik het lekkerst! Je kunt hier ook op zoeken voor andere suggesties!

Sweet as sugar and everything nice

5

Re: red velvet van funcakes

Ik ben hem net aan het bakken, gewoon als taart, de mix wordt lekker luchtig en rood en rijst als de knetter.
Ik ga mascarpone met fruitvulling doen voor de verandering, want normaal wordt idd zoals Kelly87 zegt, de creamcheese gebruikt.
Is ook lekker, maar ik wil er een hwelijksjubileum taart van maken, dus wil ik hagelwitte marsepein gebruiken om hem mee te bedekken en dan die mascarpone als vulling en natuurlijk afsmeren en dat met botercreme met een smaakje.

6

Re: red velvet van funcakes

Ik heb ' ook gebruikt.
Zéér goed geslaagd!!!!!'
Max 15 min in de oven en voor je het weet heb je 31 cupcakes.
De cupjes die ik heb gebruikt waren volgens mij van een tussenmaatje. Gevuld met ongeveer 30 gram beslag en dat was precies goed..
Een toef van cream cheese frosting maakte het geheel af.

Ik zeg; aanrader!