Onderwerp: Het begin van mijn kerstmeisje [FEEDBACK]
Van de week ben ik alvast aan de slag geweest met het poppetje voor op de taart die ik ga maken voor na het kerstdiner. Ik heb nog niet zo veel geboetseerd, dus ik ben er een tijdje mee bezig geweest. Heerlijk om even wat uurtjes te gaan freubelen en oefenen!
Op zich ben ik tot nu toe redelijk tevreden. Er komen nog beentjes aan, zodat ze als het ware op de taart komt te zitten. In haar haar wil ik denk ik nog witte 'sneeuwballetjes' maken, tegen één van haar haarelastieken aan. Dit moet ik nog even proberen en kijken of het leuk is.... Hebben jullie wellicht nog andere ideeën?



Tips een feedback is hartstikke welkom, ik leer veel van jullie tips! Leuk om er elke keer weer mee aan de slag te gaan! Een reactie is altijd leuk!