1

Onderwerp: schoonmoeder wordt 80 en vrolijke cakepops

Vandaag is mijn schoonmoeder jarig, ze heeft de respectabele leeftijd van 80 jaar bereikt. En dat moet gevierd worden. Ze viert het bij de Chinees  :s . Manlief wilde toch graag dat ik een taartje voor haar ging maken. En dan graag met suikerbloemen erop omdat ze die zo mooi vindt. Het zijn 3 rozen en wat hortensia's. Ze liggen op een taartkartonnetje van 15 cm doorsnede, niet zo groot dus!
Nou, de bloemen zijn klaar, het taartje ga ik zo maken:
http://www.mijnalbum.nl/Foto-HSAJRFC3.jpg

Ook nog wat cakepops gemaakt voor een 'nieuwe woning'-feestje; gemaakt met smeltsnoep van de Jumbo, werkte overigens verrassend prettig, mooi dun, goed dekkend en het ruikt en smaakt lekker.
http://www.mijnalbum.nl/Foto-I77DHYWX.jpg

2

Re: schoonmoeder wordt 80 en vrolijke cakepops

Mooie bloemen en vrolijke cakepops! Gefeliciteerd met je schoonmoeder en hopelijk vond je de Chinees evengoed lekker en gezellig ;) !

"Ik weet het zeker...........denk ik!"

3

Re: schoonmoeder wordt 80 en vrolijke cakepops

Welk recept heb jij gebruikt voor je cakepops?