1

Onderwerp: Zal ik het doen of niet........

mijn eerste taartjes plaatsen tussen de vele geweldig mooie taarten op dit forum.

In april werd mijn dochtertje twee jaar en voor haar eerste verjaardag had ik een taart bij de bakker besteld. Die was 45 euro, dus dacht ik voor haar 2e verjaardag, ga ik zelf iets maken.

Uiteindelijk kwam ik op deze site terecht en heb ik mijn eerste 2 taarten gebakken voor haar verjaardag. Nijntje en Kitty. Heb er nu dus een nieuwe hobby bij. Vond de taarten nog niet de moeite waard om te plaatsen. Met moederdag nog een taartje gemaakt en nu een verjaardagstaart voor mijn moeder. Die vond ik zelf best aardig gelukt, dus vandaar dat ik het er nu maar op ga wagen en ze met jullie wil delen.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-T4P6WJRK-D.jpg

http://www.mijnalbum.nl/Foto-GPKNHBGZ-D.jpg

Kitty en Nijntje waren gevuld met jam en bosvruchtencompote. De lijntjes van Kitty en Nijntje waren gemaakt van chocolade en dat vond ik achteraf niet zo mooi gelukt.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-6GPWRRVS-D.jpg

Moederdagtaart gevuld met verse aarbeien en jam.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-UWYDCD6C-D.jpg

http://www.mijnalbum.nl/Foto-4KKNN4S7-D.jpg

Deze taart heeft 1 laag vulling met halve aardbeien langs de rand en een crème mousseline met stukjes verse aardbeien.

Bedankt allemaal voor de vele tips en how to's.

2 Laatst bewerkt door Tante Tien (29-08-2012 20:13)

Re: Zal ik het doen of niet........

Tuurlijk wel plaatsen, ik vind ze leuk, vooral het bloemenhartje. Lijntjes van puzzelplaatjes kun je maken met de sugargun of spuiten met royal icing. Dat laatste vind ik zelf heel leuk om te doen en het is vast gemakkelijker te hanteren dan chocolade.

Zeg, wat is mousseline voor een vulling?

Tieneke

3

Re: Zal ik het doen of niet........

Bedankt voor je reactie Tieneke. Ik was ook idd van plan om een sugargun aan te schaffen. Royal icing ga ik ook eens proberen. chocolade was echt niet te handelen.

Crème mousseline is boter geklopt door banketbakkersroom, die je op smaak kunt brengen met likeur of in dit geval vanille-extract.

Groetjes,
Daphne

4

Re: Zal ik het doen of niet........

Oh, aha, hier staat zoiets ook bij de recepten en dan heet het botercreme-extra. Lekker he? Ik maak het ook vaak.

Ik heb zelf geen sugargun hoor, ik vind icing echt veel leuker.

Tieneke

Re: Zal ik het doen of niet........

Leuk hoor, vooral je hartje vind ik erg lief! En je strik is ook bijzonder goed gelukt!

"Het geluk in uw leven hangt af van de aard uwer gedachten."
https://www.facebook.com/Suikertaartjes.Suuz http://suikertaartjes-wavy-taart.blogspot.com/

6

Re: Zal ik het doen of niet........

Leuke taartjes :thumb:

7

Re: Zal ik het doen of niet........

Leuk allemaal  :) 

Mooie strik ook, knap gedaan  :thumb:

8

Re: Zal ik het doen of niet........

Nou,  :thumb:  :thumb: hartstikke leuke en mooie 1e taarten al en je ziet ze mooier worden. Daarnaast ook nog eens  :9  :9 , dus dat komt helemaal goed :Y

Eerst denken dan doen..... zoooo moeilijk!
www.facebook.com/TaartNatuurlijk   www.taartnatuurlijk.nl

9

Re: Zal ik het doen of niet........

Mooie taar :thumb: tjes hoor vooral het bloemenhartje.

groetjes elfje elly

10

Re: Zal ik het doen of niet........

Taarten wel posten hoor!
Is toch juist leuk om van elkaar te zien hoe je vooruit gaat?
En bovendien krijg je vaak veel tips waar ik altijd heel veel aan gehad heb. Daarnaast vinden anderen je taart vaak veel mooier dan je hem zelf vindt ;)

Ik vind de taart met de strik goed gelukt hoor! En ook je Hello Kitty puzzelplaatje is toch mooi geworden?

www.feestgemak.com --> voor taarten en meer!

11

Re: Zal ik het doen of niet........

niet zo kritisch, ik vind je taarten hartstikke mooi! vooral het hart en die met de strik. ik maak die strik niet na hoor.

12

Re: Zal ik het doen of niet........

super leuk! vooral het hartje met bloemen schattig! :thumb:

zooooo verslaafd aan taart!!!!