1

Onderwerp: Tas-taart, biscuit of cake?

ik ga een tas maken, het betreft dit model:

http://www.mijnalbum.nl/GroteFoto-NAPECZI7.jpg

en ik ben van plan om 'm mbv deze how to te maken:

http://www.notquitenigella.com/2010/08/ … anet-cake/

Nu had ik al een cake gebakken maar die wordt niet mooi hoog. Ik vroeg me af, aangezien het niet een hele lastige vorm is, of het met biscuit ook zou lukken. Of zou dat toch te luchtig zijn? Ik vul de tas met ganache en champagnecrème. Tips zijn welkom :) !

2 Laatst bewerkt door Inti (27-04-2012 10:02)

Re: Tas-taart, biscuit of cake?

ik zou het gewoon met biscuit maken, doe ik ook altijd gaat prima.

maar ik zou het met biscuit niet snijden volgens de - How to-  want dat gaat te veel kruimelen. Gewoon een vierkante hoge kapsel bakken, een stukje eraf snijden en op zijn kant neerzetten. en dan de vorm snijden.

Zoete groetjes, Inti

3

Re: Tas-taart, biscuit of cake?

in principe doe ik het ook altijd met biscuit, even in de vriezer en snijden maar :)  Deze tas zou ik wel verticaal vullen, dus bv twee taarten van 25 cm vullen, op hun kant leggen en dan in vorm snijden.

4

Re: Tas-taart, biscuit of cake?

ja dat verticaal vullen, daar heb ik ook aan gedacht. Maar zakt de boel dan niet naar beneden  :think: ?

5

Re: Tas-taart, biscuit of cake?

hmmm, ganache en champagnecreme zijn niet super vloeibaar, dus ik denk het niet. Ik denk sowieso dat je twee taarten moet bakken om die hoogte te kunnen bereiken, dus wat ook kan is de twee taarten horizontaal vullen en bovenop elkaar leggen, denk dat je dan ongeveer even hoog uitkomt.