1

Onderwerp: De bruidstaart van mijn zusje en zwager

Deze bruidstaart mocht ik maken voor mijn zwager en zusje.
Voor mij de eerste keer dat ik moest stapelen, dat ik iets met dust deed en dat ik een bruidstaart maakte, dat er een lint om de taart heen moest en dat ik een topper moest maken.
Gelukkig had ik een weekje vrij dus heerlijk de tijd om hem te maken. Geen gestress met deze taart maar wel weer het een en ander geleerd.

Vooraanzicht:
http://2.media.hyves-static.net/1473959241/6/l_62/0/img1473959241.jpeg

Bovenaanzicht:
http://7.media.hyves-static.net/1473959310/6/CCiO/0/img1473959310.jpeg

Zelf zie ik zoveel schoonheidsfoutjes maar volgens manlief moest ik niet zeuren! De hele familie vond hem helemaal geweldig en lekker, dus daar was ik al blij.
En toch... ik blijf de foutjes zien.

Je vindt mijn taarten ook op Facebook: https://www.facebook.com/bakkriebels/
Wat meer lezen bij mijn baksels? http://bakkriebels.nl/

2

Re: De bruidstaart van mijn zusje en zwager

Wat een mooie taart zeg, stijlvol ook helemaal wit en zilver.
Ook ik zie de foutjes niet maar dat heb je altijd als je zelf de taart maakt, je zit er met je neus bovenop en ieder klein dingetje is zichtbaar.

Shower the people you love with love - James Taylor and me ;-)

3

Re: De bruidstaart van mijn zusje en zwager

Hij is heel mooi gelukt hoor!!
Ik mag volgende maand ook mijn eerste bruidstaart maken voor mijn broer, hopelijk lukt het mij net zo goed als jou!!

4

Re: De bruidstaart van mijn zusje en zwager

Mooi!
Waarmee is de taart gevuld en afgesmeerd?

5

Re: De bruidstaart van mijn zusje en zwager

Welke foutjes?
Zo op de foto ziet hij er prachtig uit en kan ik me helemaal voorstellen dat de familie er blij mee was :)

Trotse mama van een mooie zoon - 24 oktober 2012
én dochter - 21 januari 2014

6

Re: De bruidstaart van mijn zusje en zwager

Wauw! Erg mooi hoor!

Vanaf 1 juli 2011 verkoop van bakspulletjes bij Creataart!
Openingstijden *Vrijdag 09.00 - 11.30 en 14.00 - 17.00 * zaterdag 09.00 - 12.00             ~~ Voor meer informatie zie www.creataart.nl~~

7

Re: De bruidstaart van mijn zusje en zwager

Bedankt dames. Hij was gevuld met aardbeiencréme met stukje aardbei uit blik en aardbeienjam. Dat was de keus van mijn zwager net als fondant i.p.v. marsepein. Mijn zusje mocht dan weer kiezen hoe hij er uit moest komen te zien.

Tja... die foutjes: Er zaten een paar scheurtjes in het fondant, met name op de rand in de onderste laag. Op de foto zie je dat niet en het was ook niet zo dat het echt gescheurd was maar meer of dat het fondant 'brak' op de rand. En de roosjes zitten op strategische plaatsen, zeg maar. En ik vind hem niet helemaal mooi rond en ik zie zelf de lagen biscuit er nog doorheen.

Je vindt mijn taarten ook op Facebook: https://www.facebook.com/bakkriebels/
Wat meer lezen bij mijn baksels? http://bakkriebels.nl/

8

Re: De bruidstaart van mijn zusje en zwager

wow gaaf hoor. Heb je die roosjes zelf gemaakt? Ik moet in mei voor mijn schoonzusjes bruiloft aan de gang en zij wil graag dat soort roosjes aan de zijkant van de taart en op de taart.

echt heel mooi gedaan!

groetjes Mel

9

Re: De bruidstaart van mijn zusje en zwager

chique :Y

'gewoon' een heel mooie bruidstaart :thumb:

Eerst denken dan doen..... zoooo moeilijk!
www.facebook.com/TaartNatuurlijk   www.taartnatuurlijk.nl

10

Re: De bruidstaart van mijn zusje en zwager

Wat een prachtige stijlvolle taart! Super mooi!

"Kleine muisjes hebben kleine wensjes, beschuitjes met gestampte mensjes" (John O' Mill)
Groetjes Natasja S