1

Onderwerp: Inspiratieloos voor mn vriend de nerd...

Hi!!

M'n vriend die wordt eind januari 25 jaar.. En hij kijkt nu natuurlijk al naar mij voor zn taart, "zo kan je ook wat meer oefenen!".. Great. Het is m'n vriend, en ik wil het niet verpesten of zo. En dat weet hij, dus mocht t echt neit lukken dan wordt het toch wat anders. Maar ik loop nu tegen het volgende aan..
Hij is, net als ik, een nerd, een echte nerd zoals je die op tv ziet zeg maar, compleet met bril! Ha-ha. En nu weet ik niet zo goed wat ik moet maken voor taart, ik dacht zelf aan 25 in binair op de taart zetten (groene fondant) en de taart met zwarte fondant bekleden (vierkante taart). Maar ik weet niet goed waarmee ik de zijkanten moet afwerken..
Puzzelen heb ik me ook nog niet aan gewaagd (anders kwam Einstein of zo erop..). Ik weet eigenlijk niet zo goed wat voor taart ik moet maken. Qua smaken ben ik er al wel helemaal uit: Biscuit met champagnecreme en chocoladeganache met kleine stukjes aardbei, bekleed met zwarte fondant dus.
Iemand tips?  :Y

Fantasie is belangrijker dan kennis, want kennis is begrensd - Albert Einstein.

2

Re: Inspiratieloos voor mn vriend de nerd...

Haha dat ken ik dat je het dan helemaal goed wilt doen!

Ik vind beide ideeën erg leuk, op zich is puzzelen niet zo heel erg moeilijk als je het juiste plaatje hebt. Dus niet té veel details als je dat moeilijk vind. Je zou het ook beide kunnen doen, een puzzelplaatje met de cijfers eronder?

Ik weet niet hoe strak jouw zijkanten zijn, anders kun je die natuurlijk ook een keertje 'simpel' laten..

Hopelijk heb je wat aan mijn advies hihi

Re: Inspiratieloos voor mn vriend de nerd...

of je zou de zijkanten zo kunnen bewerken zodat het lijkt alsof het een klok is. heb hem ooit ergens gezien online die had een ronde taart met binaire getallen erop. en daaromheen zilver/grijs als ronde van een taart en bovenaan zo'n knopjes waarmee je hem kunt verzetten en in het midden een een grote soort knop met rondje erop zodat je hem ergens aan kunt hangen of op kunt hangen.

weet niet of je het nog begrijpt haha.
groetjes loes

voor de glutenvrije taarten!

4

Re: Inspiratieloos voor mn vriend de nerd...

Heeft hij een hobby? Misschien daar iets mee? Dan zijn naam en 25 op de zijkant?

Beter verwend dan verwaarloosd
       "Esmee 11-12-2007"

5

Re: Inspiratieloos voor mn vriend de nerd...

Als je iets eenvoudigs wilt dat er supergaaf uitziet, kan je Einstein ook in chocolade schilderen. (Het kost wel wat tijd, maar dan heb je ook wat.)
Hier staat stap voor stap uitgelegd hoe je dat aanpakt: http://eyecandy.nanakaze.net/?p=313
Als zoiets erop ligt, kijkt niemand meer naar de zijkant :lol:

Wat je ook gaat maken, heel veel succes en plezier! :thumb:

Zondag 14 oktober loop ik 4 Mijl voor de Dierenbescherming afdeling Groningen. Je kan mijn actie steunen via http://www.geef.nl/sharon of http://www.geef.nl/actie/miles-4-animals - Alvast bedankt!

6

Re: Inspiratieloos voor mn vriend de nerd...

Misschien een boek ?

Taart groetjes Ellen

Re: Inspiratieloos voor mn vriend de nerd...

mijn man is ook een "nerd" die loopt al meteen met zijn mond vol water en vol ideeen. hij vroeg meteen of hij technisch een nerd is op een spelletjes nerd? hij had anders nog genoeg ideeen ;)

voor de glutenvrije taarten!

8

Re: Inspiratieloos voor mn vriend de nerd...

Of je maakt er 1  met Phineas (die van Furb als grapje) er op die is niet moeilijk om te puzzelen als je een kleurplaat neemt!

Einstein valt ook wel mee hoor overigens als je een simpele kleurplaat neemt.

Suk6!!

9

Re: Inspiratieloos voor mn vriend de nerd...

Ahh, wat tof zoveel reactie's ! =)
Een boek is een leuk idee, maar helaas valt hij in slaap bij het lezen van boeken...
Hij is zowel een spelletjes- als technische nerd, maar zoals gezegd.. Lezen doet hij niet!
De zijkanten laat ik zoveel mogelijk simpel, maar het is voor het geval het gaat scheuren (wat soms nog gebeurt) dat ik dan het kan 'verstoppen' met iets..
Puzzelen heb ik nog nooit gedaan en ik weet niet hoe 'mooi' dat bij mij dan zal uitpakken..
Heel erg bedankt.. Ben er nog niet heelemaal uit :(

Fantasie is belangrijker dan kennis, want kennis is begrensd - Albert Einstein.

Re: Inspiratieloos voor mn vriend de nerd...

spelelement proberen na te boetseren of pc onderdelen.moederbord van maken ;)

voor de glutenvrije taarten!

11

Re: Inspiratieloos voor mn vriend de nerd...

Heb wat ideetjes voor je opgezocht op internet:

http://2.bp.blogspot.com/-EXtN7v51xZg/TY7bykbCRNI/AAAAAAAArxE/FxA-OXkoETo/s1600/Cake+-+Nerd+3.jpg

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS90Jvr6mmGT3snSjTeHgSyE27fz1dp3S-m-gfA53LAEGvwj8orwJgGRJKO

http://3.bp.blogspot.com/_ueaME4qf2dE/Sec2ZMNF-6I/AAAAAAAAAmg/HOWFVj0B0Og/s400/pacman-cupcakes.jpg

http://media.cakecentral.com/gallery/691695/1272227202.jpg

http://scienceblogs.com/retrospectacle/Nerd_Cake.jpg

http://www.funnycakepics.com/pictures/Happy_30th_Nerd_Cake.jpg

http://www.geekologie.com/2008/10/08/mb-cake-1.jpg

http://www.cookiesncandy.com/wp-content/uploads/2010/03/pts_cube_14.jpg

http://94.100.121.28/1150100001-1150150000/1150101401-1150101500/1150101432_5_8KDe.jpeg

Misschien kun je er iets mee? :)

Head over heels in ♥ with cake ...
Bruidstaart Groningen

12

Re: Inspiratieloos voor mn vriend de nerd...

En nog eentje :)

http://media.cakecentral.com/modules/coppermine/albums/userpics/100503/600-schach.jpg

Head over heels in ♥ with cake ...
Bruidstaart Groningen