1

Onderwerp: Mijn kleine kerst parade !!

Hoop dat jullie allemaal een vrolijke kerstfeest hebben gehad !!

Hier mijn kleine kerstparade, merk dat ik steeds wat beter wordt in taarten maken, zoals nu bv met mijn 1e strik....

http://www.mijnalbum.nl/Foto-B4GTVBDI-D.jpg
Gevuld met frambozen bavoires en witte chocolade botercreme !!

http://www.mijnalbum.nl/Foto-JX7PJUS8-D.jpg
Gevuld met citroenkwarktaart van de Mona en lemon curd en botercreme !!

http://www.mijnalbum.nl/Foto-UWCI88PI-D.jpg
Gevuld met amaretto botercreme en die met die toef is van witte chocolade botercreme !!

** Bij mij ging de toef smelten omdat de cupcakes niet in de koelkast mogen, hoe doen jullie dat altijd? **

Liefs Ivy

2

Re: Mijn kleine kerst parade !!

Ziet er goed uit hoor,  mooie taarten  :thumb:
ik maak nooit cupcakes, dus dat weet ik niet helaas.

3

Re: Mijn kleine kerst parade !!

Heel mooi, ziet er echt strak uit!!  :thumb:

4

Re: Mijn kleine kerst parade !!

waarom mogen cc niet in de koelkast? :o dat doe ik wel altijd :o

5

Re: Mijn kleine kerst parade !!

De cupcakes kunnen wat droog worden in de koelkast en persoonlijk vind ik botercreme vanuit de koelkast ook helemaal niet lekker.. moet lekker zacht zijn ;)

Ik weet niet wat voor botercreme je hebt gebruikt, maar ik gebruik zelf altijd merengue botercreme en ik heb er nooit last van dat het smelt!

6

Re: Mijn kleine kerst parade !!

@ Poffertje, ik heb gewoon botercreme gebruikt van de funcake mix, ik dacht idd altijd dat de cc dan uitdrogen als ze in de koelkast worden bewaard. Spuit jij de toef er op de dag zelf erop of ook wel eens een dag eerder en dan in de koelkast bewaren ?

En mag ik vragen waar meringe botercreme naar smaakt?