1

Onderwerp: Is dit lekker?

Ik ga het weekend weer een taart bakken, heb na lang zakken een schuim vulling gevonden. maar nu is mijn vraag of het lekker is in een biscuit. Wil hem met witten chocolade ganache vullen en afsmeren met bruine chocolade ganache. Dus ik vraag me af of dit wel lekker is. Iemand ervaring?

Dank jullie wel.

2

Re: Is dit lekker?

wat bedoel je met "schuim" ?
wordt dat hard of niet. en wat voor smaak komt daar aan?

de beide choco's passen bij elkaar.

Je kunt alleen tijd verspillen,als je vergeet ervan te genieten

3

Re: Is dit lekker?

@ rorico, ik bedoel de schuimlaag van de christoffeltaart. deze word zover ik weet. heb geen idee of daar een smaak aanzit.
weet iemand misschien waar ik een recept kan vinden voor een harde schuimlaag te maken? 

groetjes

4

Re: Is dit lekker?

Die schuimlaag van de christoffeltaart is bedoeld als bodem. Ik zou dat persoonlijk niet als vulling in mijn taart stoppen. Je kunt een schuimbodem maken en deze met de ganache vullen en afsmeren. Ik zou waarschijnlijk een smaakje (amandel bv) aan de schuim toevoegen. in feite is een schuimlaag opgeklopte eiwit met suiker. Daar zit van zichzelf weinig smaak aan.

Groetjes, Renata