1

Onderwerp: Bruidstaart, invriezen en vervoeren naar Zuid Frankrijk

We hebben in december een bestelling voor een bruidstaart. Maar deze taart moet vervoerd worden naar Zuid Frankrijk. De taart wordt dan pas na 5 dagen aangesneden.
Nu wilden we de taart thuis meteen na het maken/decoreren al invriezen. En voor het vervoer de taart ingevroren vervoeren in een elektrisch koelkastje. De taart moet dan direct in Frankrijk weer in de diepvries. Als het goed is is deze niet ontdooit onderweg???
We willen hem invriezen in een doos met een zak eromheen en daarna in een diepvriestas verpakken en in het koelkastje zetten.
Heeft iemand hier ervaring mee?

2

Re: Bruidstaart, invriezen en vervoeren naar Zuid Frankrijk

Uhm...nee geen ervaring met taart vervoeren, maar...

Wij gaan eigenlijk altijd naar italie met zo´n koelbox-kastje in de auto. Deze blijft de hele reis op het stroomnet. Wij vriezen altijd 2 dagen van te voren flessen water in die we dan helemaal bevroren in de hoeken van de koelbox zetten. Dit om de koeling te helpen, want het vergt toch wel wat van zo´n apparaat om de boel koel te houden bij buiten temperaturen van 30 graden (gemiddeld) en in de auto word het natuurlijk helemaal niet koeler.

Onze bestemming is zo´n 1600 km verderop en wij doen dan ook een overnachting tussendoor. Wanneer we dan eenmaal aankomen dan zijn de flessen water nog steeds bevroren!

Dus....ik weet niet hoe ver je precies moet rijden, maar ik durf erop te wedden dat je het wel red met de taart nog geheel bevroren! Helemaal omdat je ook niet in een warm seizoen gaat.
Misschien er ook extra koelers of bevroren flessen water inzetten, alle beetjes helpen!

Laat even weten of het gelukt is, ben erg benieuwd!

groetjes marjolein
Dit is de lekkerste hobby ooit!