Onderwerp: Woezel en Pip zijn blij...tante Perenboom is er ook bij!
Ik mocht voor vandaag een Woezel en Piptaart maken. De eerste opdracht voor onbekenden, spannend dus! 



Ben heel tevreden, al had ik eerst nog veel meer plannen, maar daar had ik niet genoeg tijd voor...Voor het eerst geboetseerd zonder dat er precies stond hoeveel gram je moest gebruiken, was even zoeken naar de juiste verhoudingen, maar is gelukt
.
Eerst kreeg ik mijn taarten strakker, geen idee wat ik nu anders doe, maar krijg het niet meer voor elkaar...baal daar wel een beetje van!
O ja, het meptaartje is koemelkeiwitvrij...wat een crime! 3x opnieuw gebakken en uiteindelijk was het nog een klef taartje...terwijl ik het recept prima opgevolgd had, en de prikker er wel schoon uitkwam...Ik hoop maar dat het een beetje te eten is.
De grote taart is gevuld met banketbakkersroom en aardbeienvlaaivulling, de meptaart is gevuld met abrikozenjam.

gelukt hoor.
, hier nog geen ervaring mee hoor maar kan me de stress wel indenken.....