Onderwerp: Nieuwste baksels
De laatste tijd weer druk aan het bakken geweest!
Hieronder mijn nieuwste taarten/cupcakes:


Een bierdop taart voor mijn vaders verjaardag. Gevuld met zwitserse room en bosvruchten frisfruit. Al met al goed gelukt, alleen de rand had nog wel mooier gekund. De letters heb ik zelf gesneden, want toen had ik mijn JEM set nog niet. 
Een Blond babyshower taart gemaakt voor een vriendin, waarvoor ik ook de babyshower georganiseerd heb. Mijn eerste keer puzzelen! Ben er wel trots op!
Alleen wel jammer dat er bij de bovenrand scheuren in het marsepein zitten, maar dat komt denk ik omdat ik het marsepein iets te dun heb uitgerold.
Gevuld met lemon curd, Mona citroenkwarktaart en manderijntjes


Mijn eerste officiële opdracht. Een taart voor mijn tante's 30 jarig huwelijks jubileum. Ik had vrije keuze in ontwerp en vulling. Ik heb me laten inspireren door de trouwfoto. Mijn tante droeg namelijk een paarse bruidsjurk en er zaten rozen in haar bruidsboeket. De duiven en hartjes staan symbool voor de liefde.



De taart is gevuld met banketbakkersroom en tropische vlaaivulling.
Verder nog deze cupcakes:
Chocolade cupcakes met stukjes witte chocolade en een toef van cappuccinocreme.
en Chocolade cupcakes met een toef chocolademousse (het recept van de site met marshmellows, Nigella Lawson).
Echt overheerlijk!!! En zo snel en makkelijk te maken!
