Onderwerp: Inspiratie nodig voor mijn housewarming
Lieve bakkers en baksters,
Over vijf weken verhuis ik en ga ik samenwonen met mijn vriendje; jeeeh! Ik woon nu nog in België, maar Dordrecht wordt mijn nieuwe thuis! Nou zat ik te denken om voor de housewarming cuppies te bakken, maar ik zit nog te denken over decoratie!
Het leek me grappig om iets met België- Nederland te doen; dus wat vlaggen, wat Delfts blauw versus frietzakken, bier en chocolade; maar is dat niet een beetje lullig?
Ik wil wel graag dat alle decoratie gewoon geprint kan worden zodat ik mijn tijd er niet téveel in moet stoppen en me vooral kan focussen op verhuizen en het huisje aankleden; ik heb namelijk waarschijnlijk maar één week de tijd om te verhuizen, huisje leuk aan te kleden, verzekeringen af te sluiten, alle andere administratieve dingen te regelen én ook nog de housewarming voor te bereiden.
Om een lang verhaal kort te maken; wie heeft er een leuk ideetje voor mijn cc's?