Onderwerp: Eén jaar later, een verschil of niet? Mack op weg naar de Kuip.
10 November 2009, precies getimed zo 2 dagen voor mijn echtgenoot zijn verjaardag, volgde ik een basisworkshop taartdecoreren. Toen maakte ik deze taart:
En nu, één jaar later maakte ik vorige week een boobs-taart voor zijn 48e verjaardag (te vinden in de 18+ afdeling http://www.deleukstetaarten.nl/forum/vi … ?id=122613) en afgelopen weekend een Feyenoord taart én een Cars-taart. Mijn 3e voetbaltaart in 2 maanden tijd, ik vind het steeds lastiger worden daar iets origineels van te maken. Gelukkig vonden de jarige job en zijn moeder de taart weer geweldig. Gevuld met Mona Brownie Toetje van de Maand:
Nee, dan de Cars-taart. Dit soort taarten vind ik echt een feestje om te maken! Mack moest er iig op en verder liefst een uitgewerkt Cars-scene. U vraagt, wij maken :
Gevuld met Oreokoekjescrème, een redelijke favoriet hier. En natuurlijk met dank aan alle inspiratie hier opgedaan van iedereen!