Re: Bollywood.............kan zo naar DCE !
Supergaaf het gebruik van die die Charlotte- en Briochevormen hierin (of nee, begrijp ik nou goed dat die bollen op de taart met '18' losse stukken cake zijn???)
Je hebt het helemaal goed: gebakken in een Charlotte vorm (en bovenaan inderdaad briochevormen). De Charlotte vorm zit er dus wel in, maar ik sneed de bovenste plak eraf (te hard geworden tijdens het bakken) en dan vond ik 'm volgens mijn plan te laag. En een extra bovenlaag bakken lukt niet in deze vorm en geen zin om een hele nieuwe te bakken, dus maar een beetje gesneden en gebouwd.
Het was best stressvol om te maken (omdat ik het zo in mijn hoofd had en er veel nieuwe dingen inzaten en ik nog 2 bestellingen had ), maar ik genoot van het eindplaatje maar ik geniet nog veel meer van alle overweldigende reacties. Dank jullie wel!