Onderwerp: Mijn bruidstaart
Hierbij mijn 1e bruidstaart. Hij is vrij simpel, maar ik heb er veel werk aan gehad. Voor mijn vader en zijn vrouw.
Ik heb em thuis bekleed met witte fondant, toen ben ik naar me vader gesjeesd (voorzichtig) met de taart....en daar heb ik de paarse versiering gedaan zoals hun dat leuk vonden. Ik heb gevraagd, waar wil je wat hebben....op aanwijzing de taart afgemaakt. Heel erg leuk om te doen...wat een drukte!
Die roosjes...heb ik 3 weken over gedaan. Van de week nog bij Samantha (ook hier op het forum) gefreubeld en zij heeft nog meer roosjes voor mij gemaakt ( aan de zijkant). Bedankt, ze waren er blij mee.
Hier de foto's:
De foto's zijn in het donker gemaakt met een klein lichtje, dus het 2e losse taartje is overbelicht.
Ik heb taarten van 25cm, 20cm en 15cm.
We durfde niet te stapelen en als we dat wel zouden doen, dan is het een beetje een rechte stapel. Dus, dit is prima gegaan.
De vulling:
25cm: lemon curd en mona citroenkwark
20cm: chocolade mouse en aardbeienvlaaivulling
15cm: bebogeen en frambozenjam.
We gaan vanmiddag proeven......want dan is het feest.
Bedankt voor het kijken!