Onderwerp: Luie schildpad
Mijn vader vierde de verjaardag. Hij spaart beeldjes van schildpadden. Dus das makkelijk meteen een taartonderwerp. Ik wou er eerst 1 maken die gewoon met 4 pootjes op de grond stond. Maar das wel saai. Toen vond ik een plaatje van een schildpadtaart die op zn kontje zat. Das gaaf.
Dus de uitdaging aangegaan. Plan A op zn kont. Evt nog plan B op 4 pootjes.
2 blokkerbollen chocobiscuit gebakken. Beide gevuld met chocoglazuur en aardbeienjam en de andere met vanilleglazuur en aardbeienjam.
Toen dus rechtop. Met chocobotercreme in vorm gemetseld. En toen bekleed met Ballina. Maar toen begon meneer schildpad een beetje moe te worden en zakte hij langzaam steeds verder onderuit. Een erg grappig gezicht. Dus mooi laten liggen.
In zn hoofd en achterpoten zit ook biscuit. En de bruine fondant is met cacao gekleurd. Al met al een superlekkere en mooie taart!! Plan A gelukt!!
Groetjes Vivian