1

Onderwerp: Zout vergeten..

Oei... met dat ik 22 cupcakes heb gebakken en het kruidenmandje zie staan, bedenk ik me dat ik het snufje zout vergeten ben... En nu? Welke gevolgen heeft dit? Heeft het überhaupt gevolgen?

Verder gaat het hier super hoor!! ;)

2

Re: Zout vergeten..

volgens mij heeft het toevoegen van het zout/bakpoeder met de nasmaak van de cake te maken.........

N-Joy Cakes

3

Re: Zout vergeten..

Oei.... en nu? kan ik ze nog wel aanbieden aan de visite? of moet ik 22 cupcakes wegdoen en nieuwe bakken......  :s

4

Re: Zout vergeten..

het KAN effect hebben op de nasmaak van je cake.

ik zou als ik jou was 1 cc vullen/bekleden hoe je het in gedachten had en zelf even proeven. het zou niet zo'n heel groot probleem moeten zijn (vooral als je het vult)

dat wordt even testen dan maar denk ik ;)

N-Joy Cakes

5

Re: Zout vergeten..

Ik vergeet zelf ook wel eens om er een snufje zout door te doen, maar ik proef geen verschil met de cc met snufje zout.

6

Re: Zout vergeten..

Ik gebruik nooit zout en ze smaken heerlijk!

7

Re: Zout vergeten..

O kijk, de reacties zijn verdeeld, maar de meeste toch positief!! Gelukkig. Ik ga zo eentje bekleden en dan proeven... wat vervelend zeg!!  ;)  *D

8

Re: Zout vergeten..

gewoon bekleden , ik ben ook regelmatig het zout vergeten hoor en niks van geproeft