Onderwerp: Ook ik gisteren workshop Suuz Wavy taart
Dag lieve medetaarters, ook ik mocht gisteren deelnemen aan de cursus "hoe knutsel ik met fondant in de Tropen". Sjonge wat een temperatuur.
Het is een geweldige workshop "Wavy taart" en als je ooit de kans krijgt om hem te volgen: ik zeg DOEN !!!. Ik heb er zoveel nieuwe dingen bijgeleerd dat geloof je gewoon niet. Het komt er nu op aan om alles nog mooier en strakker te krijgen. Maar ja, dat is een kwestie van oefenen, oefenen, oefenen. Dat ga ik dus ook zeker doen.
Suuz bedankt voor het overbrengen van je kennis en Tamara bedankt voor je gastvrijeheid.
Hier dan mijn resultaat dat door mijn dochters "Efteling taart" is gedoopt. Ik ben er zelf erg blij mee al weet ik ook wel waar de verbeterpunten zitten. Maar weet je wat zo leuk is, de mensen die hem hier thuis bewonderen zien dat lekker niet, want die hebben geen "taartogen" zoals jullie
Fijne zondag allemaal.
http://www.verleidelijketaarten.nl/