1

Onderwerp: drama met 3D taart door de warm weer

Dit was 3D taart geinspireerd door de taart van debbie brown. Het was chocolade bisquit gevuld met lemon cream met cocktail vruchten en lemon curd, daarna bekleed met chocolade marsefond.

Het was heel warm (31 grade ! ) dat de taart steeds naar recht was ingezakt. En de boetseersel was zachter geworden door de warmte. Ik vind het zo raar want ik heb dit nog nooit mee gemaakt. Ik heb de fondant al gemengd met tylose. 1 dag van tevoren was de pop gemaakt en samen met de taart in de koelkast was gezet. Ik snap het niet waarom de pop zo zacht was geworden. Terwijl ik nog meer oude boetseersels heb in de vitrine kast die prima blijven staan. Iemand tips?


http://www.mijnalbum.nl/Foto-4CU387BN.jpg


http://www.mijnalbum.nl/Foto-UIHXXDQE.jpg

Zie www.irenes-suikercreaties.nl voor zelf taarten en cupcakes maken in een workshop van Irene's SuikerCreaties in Eindhoven.

2

Re: drama met 3D taart door de warm weer

Leuke taart!
Zou het komen doordat je het popje in de koelkast hebt gezet? Dan wordt ie toch niet hard?

3

Re: drama met 3D taart door de warm weer

Ondanks het warme weer vind ik hem toch erg leuk geworden!!
:thumb:

4

Re: drama met 3D taart door de warm weer

Hartstikke leuke taart ! Maar eh , volgende keer popje niet meer in de koelkast zetten hoor...gewoon aan de lucht laten drogen.

Carpe Diem !

5

Re: drama met 3D taart door de warm weer

Leuke taart en idd het poppetje niet in de koelkast doen.

Zeg wat je meent en meen wat je zegt!

6

Re: drama met 3D taart door de warm weer

Toch erg mooi hoor!!

There's no such thing as a bad idea. Only poorly executed awesome ones.
Bekijk mijn taartjes op: http://www.mijnalbum.nl/Album=8ZOYZRJN