1

Onderwerp: Vullingen bij vervoer in koeltas.

Ik heb net een mooie grote (professionele) koeltas gekocht bij de Sligro, voor het vervoeren van een stapeltaart komende zondag. Die rit gaat 2-3 uur duren. Als ik grote koelelementen in de tas doe, is alles dan gekoeld genoeg om vullingen te gebruiken die eigenlijk in de koelkast moeten? Ik wil zo graag ganache over de taart en aardbeienmousse in de taart doen. Van te voren invriezen wil ik niet en ik vind vullingen op basis van boter veel minder lekker. Iemand ervaring hiermee?

Re: Vullingen bij vervoer in koeltas.

Heb je ook airco in de auto??

Zo ja , zou het moeten lukken als je voldoende koelelementen erin stopt. Ik zou ook een paar koelelementen inpakken in bubbeltjefolie en aluminiumfolie en die weer in een aparte koelbox meenemen. Dan kun je ze verwisselen halverwege!

Bij de sligro hebben ze trouwens ook van die tempex boxen, die werken ook echt feilloos!
Mijn vriend en ik zijn twee jaar geleden naar italie gereden voor een bruiloft. Hij moest de barbecue verzorgen, dus we zijn met bevroren vlees vertrokken, en kwamen met praktisch nog bevroren vlees aan!

"Het geluk in uw leven hangt af van de aard uwer gedachten."
https://www.facebook.com/Suikertaartjes.Suuz http://suikertaartjes-wavy-taart.blogspot.com/

3

Re: Vullingen bij vervoer in koeltas.

Hi Suuz,

Bedankt voor jouw reactie. We hebben airco dus die zullen we lekker laag zetten en dan ga ik het denk ik toch maar proberen.

Ik heb de tempex boxen zien staan, maar die waren me te duur. Zo vaak zal ik het niet nodig hebben.

4

Re: Vullingen bij vervoer in koeltas.

Ik heb toch ook heeeeeel goede ervaringen met tempexboxen!
Taart met doos en al erin, koelelement er strak naast: gaat echt SUPER!!

We hadden ze hier toevallig toch al staan i.v.m. de hobby van vriend-lief.  ;) (discusvissen)
Dus misschien een tip: zo'n box zoeken via een dierenwinkel??

Laat de moed niet zakken!
Met een appel en een ei kun je al bijna een taart bakken!!