Onderwerp: [feedback] Mijn 2e taartje: zomer
Voor afgelopen zondag mocht ik mijn 2e taartje maken. Als toetje voor na de bbq, ik wilde iets zomers maken. Ik vind het erg lastig met kleuren kiezen, want ik hou eigenlijk alleen van roze/paars/rood kleuren of zwart-wit, maar heb toch voor iets anders gekozen.
Alles wat fout kon gaan ging fout: aardbeienmousse vulling was mislukt (werd geen mousse, bleef vloeibaar), het bekleden ging 5 keer mis, waardoor steeds opnieuw de MMF moest kleden en met steeds meer boter er doorheen omdat alles smolt binnen een paar seconden. En het ergste, bij het bloemetjes maken stootte ik het potje met zilveren pareltjes omver, die hele kleintjes, een heel vol nieuw potje. Ik heb al 5 keer gestofzuigd maar vind ze nog overal.
Maarr, uiteindelijk was ik best tevreden, behalve dan over de groene bekleding, die is echt heel lelijk, ik kan daar nog helemaal niks van. Heb zoveel mogelijk bloemetjes eroverheen geplakt. En ik moet ook eens zoeken hoe ik een mooi radje onderaan de taart kan maken, want daar is de bekleding helemaal het lelijkst en gewoon zo'n rolletje vind ik helemaal niet mooi..
Heel verhaal, maar de taart is als volgt geworden: 16 cm bakvorm (dacht een mini taartje maar uiteindelijk werd ie best groot, hoog vooral) . 1 laag gevuld met vanillemousse met verse aardbeien, en 1 laag gevuld met vanillemousse gemang met de mislukte vloeibare aardbeienmousse, daar doorheen wat bosvruchtenhagel. Afgesmeerd met botercreme. Bekleed met zelfgemaakt MMF en de versiering daar ook van gemaakt.


De muffins waren voor mijn moeder, die is op koolhydraat arm dieet dus voor haar koolhydraat arme kokos-cacao muffins gemaakt, helaas dus zonder mooi versieren.
Feedback is zeer welkom, ik moet nog veel leren!
(zodra mijn taartjes wat mooier worden zal ik ook leren wat mooiere foto's te maken)
