Onderwerp: Geslaagd!!! 2x Welkom Thuis
Voor mijn zoon die vanmiddag heeft gehoord dat hij geslaagd is, heb ik afgelopen zondag een taart gemaakt en ingevroren. Was de eerste keer dat ik een taart ingevroren heb, vond het dus wel spannend hoe deze ontdooid zou smaken. Gelukkig is alles goed gegaan.
Mijn dochter heeft de rugzak gemaakt.
Op de zijkant van de taart staat: 'To dimple or not to dimple'. Met 2 golfballetjes ernaast, eentje met putjes (dimples) en eentje zonder putjes (dimples).
Dit was de titel van het profielwerkstuk dat hij samen met 2 vrienden heeft gemaakt.
Voor mijn ouders een alternatief welkom thuis bloemetje, bij terugkeer van hun vakantie:
En voor mijn man en zoon een welkom thuis taartje. We hadden onze zoon een vakantie in Europa naar keuze aangeboden om samen met zijn vader naar toe te gaan. Hij had gekozen voor Corfu. Omdat hij pas zijn duikbrevet heeft gehaald en op Corfu een drietal duiken heeft gemaakt, deze onder water taart. De sterren zijn voor mijn man, hij vindt het altijd erg leuk om naar een mooie sterrenhemel te kijken.
Het lukt me nog steeds niet om de zijkant mooi strak te krijgen, maar door allerlei decoraties heb ik het redelijk kunnen verbloemen. Hoop dat dat beter gaat nadat ik, over 2 weken, de beginnersworkshop heb gevolgd.
Bedankt voor het kijken en tips zijn altijd welkom.
groetjes Ellen
. De laatste is mijn favoriet!!
