Re: Tijdens pasen een jarige opa
Ik vind je taart super leuk en zelf heb ik periodes dat ik bijna op elke taart reageer en periodes dat ik heel weinig tijd heb en alleen kijk (zoals nu eigenlijk) of helemaal niet kijk. Maar ik herken je gevoel helemaal. Laatst heb ik bewust heel veel verschillende taarten tegelijk in één topic gepost, maar nauwelijks reacties gekregen. Terwijl op Hello Kitty nummer zoveel of kopie nummer 523 van de varkentjes in de modder heel veel reacties kwamen. Ik heb ook overwogen om maar niet meer te posten, maar kan het denk ik niet laten
...
Na al deze reacties weet je in ieder geval zeker dat het niet ligt aan je taartje. Die is bovendien inmiddels door alle mensen die hier gereageerd hebben, helemaal goed gekeurd! 
(dat vind ik altijd zo'n ramp die tappits
) En meid... gewoon posten hoor die taarten. Ik geef eerlijk gezegd ook niet altijd een reactie, maar ik vind het ook heerlijk om gewoon te kijken wat iedereen gemaakt heeft zonder daar een reactie op te geven.